Agencja reklamowa Nuvoart powstała w oparciu o ponad 12-letnie doświadczenie w branży IT i kilkaset wykonanych projektów. O naszym doświadczeniu i umiejętnościach świadczy liczba zadowolonych klientów, która cały czas rośnie. Na przestrzeni wielu lat pracy nauczyliśmy się, że terminowość, słuchanie i rozumienie potrzeb klienta oraz aktywny z nim kontakt owocują długofalową współpracą. Tworzymy nowoczesne strony internetowe z uwzględnieniem najwyższych standardów realizacji, uszytych na miarę i dostępnych finansowo dla małych i średnich przedsiębiorstw. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dzięki kreatywności i wypracowanych przez nas rozwiązaniach oraz dużego zapasu pomysłów, gwarantujemy kompleksową obsługę i wsparcie w procesie kreowania wizerunku Państwa firmy. Zapewniamy rzetelne i sumienne podejście do powierzonych nam obowiązków, dając tym samym gwarancję pełnego profesjonalizmu.

"Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach" dlatego najważniejsze jest dla nas szybkie i skuteczne działanie.

Agencja reklamowa - biuro

grafik komputerowy, właściciel - zdjęcie

 
Paweł Fuz

Właściciel / Project Manager

Urodzony w 1988 roku w Łodzi. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Osoba, zmotywowana i zaangażowana w wykonywanie projektów, realizująca zamierzone cele oraz mogąca pochwalić się szeroką wiedzą z dziedziny nowych mediów. Jedna osoba w trzech odsłonach. Właściciel i założyciel agencji reklamowej Nuvoart, grafik komputerowy oraz Project Manager. Zmysł estetyczny, wyobraźnię i kreatywność z gruntownym warsztatem umiejętności inżynierskich wykorzystuje w zawodzie grafika komputerowego.
Projektował zarówno dla małych - lokalnych przedsiębiorstw, jak i dla większych firm i spółek, takich jak PKP Cargo, Perfumeria Douglas, Radio ESKA czy Atlantic. Jako Project Manager wdraża nowoczesne koncepcje zarządzania. Organizuje i nadzoruje prace zatrudnionych grafików i programistów, gwarantując pewną terminowość. Pasjonat ergonomii ma na uwadze to, by praca w agencji reklamowej Nuvoart była maksymalnie wydajna i przede wszystkim bezpieczna.