Nuvoart to nowoczesna agencja reklamowa posiadająca też własne zaplecze produkcyjne i montażowe. Założycielem firmy jest Paweł Fuz, osoba która od 14 lat jest związana z reklamą, z projektowaniem graficznym, a także z zarządzaniem produkcją i organizacją prac. O doświadczeniu i umiejętnościach świadczy liczba zadowolonych klientów, która cały czas rośnie. Na przestrzeni wielu lat pracy nauczyliśmy się, że terminowość, słuchanie i rozumienie potrzeb klienta oraz aktywny z nim kontakt owocują długofalową współpracą. Tworzymy nowoczesne formy reklamy i niejednokrotnie wyznaczamy trendy na rynku, a wszystkie nasze projekty są uszyte na miarę i dostępne finansowo dla małych i średnich przedsiębiorstw. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dzięki kreatywności i wypracowanym przez nas rozwiązaniom, gwarantujemy kompleksową obsługę i wsparcie w procesie kreowania wizerunku Państwa firmy. Zapewniamy rzetelne i sumienne podejście do powierzonych nam obowiązków, dając tym samym gwarancję pełnego profesjonalizmu.

"Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach" dlatego najważniejsze jest dla nas szybkie i skuteczne działanie.

Large format printing machine in operation. Industry

grafik komputerowy, właściciel - zdjęcie

 
inż. Paweł Fuz

Właściciel

Witam Państwa! Od 14 lat jestem związany z reklamą. Na przestrzeni tego czasu pracowałem jako grafik komputerowy dla najlepszych w Polsce agencji reklamowych. Współpracowałem także z brytyjskimi i norweskimi agencjami reklamowymi jako freelancer. Jestem też absolwentem Politechniki Łódzkiej, dzięki czemu mam techniczne spojrzenie na wszystkie realizowane prace. W 2014 roku założyłem agencję reklamową Nuvoart z zapleczem produkcyjnym i montażowym. Sprzęt to jedno, podstawą są ludzie, dlatego dobierając swoich współpracowników stawiam zawsze na osoby rzetelne, uczciwe i z doświadczeniem w branży. Zadbałem też o to, aby naszą firmę otaczali sprawdzeni i rzetelni partnerzy biznesowi, dzięki którym z łatwością realizujemy nawet najbardziej wyśrubowane wymagania klientów.
Jako grafik komputerowy projektowałęm zarówno dla małych - lokalnych przedsiębiorstw, jak i dla większych firm i spółek, takich jak PKP Cargo, Perfumeria Douglas, Radio ESKA czy Atlantic.

Maszyny, na których realizujemy zamówienia

Druk UV

Ploter UV

AGFA Anapurna M

solvent

Ploter solwentowy

Flora LJ320P

Ploter tnący

Ploter tnący

SummaCut D120

Ploter termiczny

Ploter termiczny

Coner ThermoCut H2

Frezarka

Ploter frezujący

Coner CNC MCut HD